Dzisiaj jest czwartek, 22 października 2020

szkoły policealne

Misja i wizja szkoły

Jesteśmy z Wami już 16 lat. Jesteśmy szkołą popularną i cieszącą się dobrą opinią w regionie. Słuchając opinii i uwag naszych słuchaczy cięgle ulepszamy i uzupełniamy naszą ofertę o nowe kierunki, specjalności i kursy.

Od początku istnienia posiadamy uprawnienia szkoły publicznej w ramach, których prowadzimy LO i Szkołę Policealną.

Wysoki poziom nauczania o czym świadczą wyniki matury i  egzaminu zawodowego osiągamy przez profesjonalną kadrę pedagogiczną i nowoczesną bazę dydaktyczno – informatyczną.

Słuchacze mają do dyspozycji nowoczesna sale audiowizualne i komputerowe z stałym dostępem do Internetu.

Kadrę stanowią nauczyciele z przygotowaniem zawodowym i pedagogicznym. Część z nich to pracownicy wyższych uczelni.

Wizja naszej szkoły to:

Misja naszej szkoły do spełnienia to:

Mamy nadzieję, że zaufacie Państwo naszej wizji szkoły i posiadanemu doświadczeniu wstępując w grono naszych żaków.

Dyrekcja i pracownicy GCE

Aktualizacja: 21 lipca 2019